Polymer
Polymer POLMER ENDÜSTRİYEL VE KİMYEVİ
ÜRÜNLER SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 
iletişim anasayfa

    Rotasyon Nedir?
 

LLDPE-Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen
  LLDPE-Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen Ürün Tipleri
  RENKLİ LLDPE-Renkli Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen Ürün Tipleri
  XLPE-Çapraz Bağlı Polietilen
  Kalıp Ayırıcı
  Pigmentler
  Katkı Maddeleri
  Belgeler
  İletişim
 
  Döviz Kurları
Döviz Efektif Alış Efektif Satış
Dolar
Euro
 
 
  
Polmer LLDPE-Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen

Fabrika ortamında yüksek teknoloji kullanılarak öğütülen ve toz hale getirilen hammaddelerimiz emsallerine göre çok daha ince yapıda olup Max 500 mikron ve ortalama 300 mikron irilikte taneciklerden oluşmaktadır.

Toz taneciklerinin daha küçük olması, nihai ürünün mekanik özelliklerini geliştirmekte, fırınlama ısısının ve fırınlama süresinin kısalmasına imkan sağlamaktadır.

Küçük tanecikler, aynı zamanda, hammaddenin dışarıdan pigment eklenerek boyandığı durumlarda pigment boyanın plastik parçacıklara daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Bu şekilde boyama performansı arttırılmış olur. Tanecikler küresel şekilde olduklarından kalıplar içinde takılma yapmaz ve köprü oluşturmazlar.


Rotasyonel kalıplama sektöründe kullanılan UV katkılı Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen ihtiyacınıza yönelik olarak; Naturel ve Renkli olarak tedarik edilebilir.

Rotasyonel kalıplama ile üretilen malzemelerin büyük kısmı açık hava mekanlarında kullanılmaktadır. Normal şartlarda güneş ışınları plastiğin mekanik özelliklerini zayıflatarak kullanım ömrünü kısaltır. Bu nedenle LLDPE Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen hammaddemiz standart UV8 korumalı olarak tedarik edilmektedir.

İsteğinize bağlı olarak, güneş altında daha uzun süreli kullanım ihtiyacı gerektiren durumlarda hammaddemiz UV15 katkılı olarak da temin edilebilmektedir.

Ürünlerimiz Amerikan ve Avrupa standardlarında gıda ile temasa uygunluk sertifikalarına sahiptir.


  

 

İzinsiz Kopyalanamaz © POLMER 2009 Tüm Hakları Saklıdır.