Polymer
Polymer POLMER ENDÜSTRİYEL VE KİMYEVİ
ÜRÜNLER SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 
iletişim anasayfa

    Rotasyon Nedir?
 

LLDPE-Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen
  LLDPE-Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen Ürün Tipleri
  RENKLİ LLDPE-Renkli Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen Ürün Tipleri
  XLPE-Çapraz Bağlı Polietilen
  Kalıp Ayırıcı
  Pigmentler
  Katkı Maddeleri
  Belgeler
  İletişim
 
  Döviz Kurları
Döviz Efektif Alış Efektif Satış
Dolar
Euro
 
 
  

      POLMER; Rotasyonel kalıplama (rotasyon) teknolojisiyle üretilen su deposu, çocuk oyun parkı, otomotiv parçaları, konteynerler, dekoratif ev malzemeleri, marin aplikasyonları, zeytin salamura tankları, zirai makinaların depoları, silolar vb. plastik malzeme üretimleri için hammadde , pigmentler, kalıp ayırıcı ve katkı maddeleri ile kablo sektörüne yönelik XLPE (çapraz bağlı polietilen) hammadde ithalat ve satışı yapmaktadır.

      Polmer, plastik rotasyon ve kablo sektörlerinde üretici firmaların tüm ihtiyaçlarını optimum süre, optimum maliyet ve maksimum kalite ile tek elden tedarikini sağlamak amacındadır.

      Firmamız müşterilerine yakın olmak, sevkiyat süre ve maliyetlerini düşürmek amacıyla Mersin ve İstanbul’da iki ayrı lojistik merkezinden hizmet vermektedir.

      UV katkılı Lineer Alçak Yoğunluklu Polietilen (LAYPE – LLDPE) malzememiz Tayland’dan; Pigment, Katkı Malzemeleri ve Kalıp Ayırıcılar Almanya ve İsviçre’den, XLPE hammaddemiz ise Vietnam’dan ithal edilmektedir. Granül ve toz halde Lineer Alçak Yoğunluk Polietilen ve diğer ürünlerimizin detay bilgilerine ilgili bölümlerden ulaşabilirsiniz.

 

Polymer

Rotasyonel Kalıplama Tekniği

       Rotasyonel kalıplama, çok farklı uygulamalarda kullanılabilen içi boş plastik malzemelerin üretimini sağlayan bir kalıplama tekniğidir. Bu teknik, dünya genelinde plastik üretiminde önemli bir yere sahiptir.

       Rotasyonel kalıplama, dizayn ve yenilik anlamında, üretilen ürünlerde sayısız seçenekler sağlayan bir üretim metodudur. Üretim prosesi çok farklı şekil ve ebatta, geniş bir ürün yelpazesinin tedariğine imkan veren verimli bir yöntemdir. Ev eşyalarından depo ve tanklara, çocuk oyun parklarına, oyuncaklara, otomotiv parçalarına uzanan büyük çaplı bir ürün yelpazesinde üretim yapılabilir.

      Rotasyonel kalıplama tekniği kullanılarak, bilardo topu büyüklüğündeki ufak plastik ürünlerden başlayan ve 80,000 litrelik yakıt tanklarının üretimine uzanan geniş bir yelpazede ürün tasarlanabilir.
Polymer

XLPE - Silan Çapraz Bağlı Polietilen (alçak gerilim kablo üretimi için)

       3H-Vinacom 2004 yılındaVietnam’da kurulmuş olan ilk Çapraz Bağlı polietilen hammadde üreticisidir. Şirket, üretiminde Kore teknolojisi kullanmakta olup, ürettiği mamuller alçak gerilim kablo üretiminde kullanılmaktadır.

       HA-5010 ile aşılama ve kaplama süreçleri üretim esnasında ekstrüder içinde tek bir seferde gerçekleşir ve çapraz bağlanma prosesi de böylece tamamlanmış olur.

      Çapraz bağlanma sırasında ortaya çıkabilecek boyutsal kesinlik problemleri ise çapraz bağlanma sıcaklığının polimerin erime noktasından düşük olması sebebiyle engellenmiş olur.

  

 

İzinsiz Kopyalanamaz © POLMER 2009 Tüm Hakları Saklıdır.